مدیریت سرور اختصاصی / مجازی

از مدیریت سرور اختصاصی خود خسته شده اید؟ شب و روز خواب ندارید؟ بگذارید تیم متخصص و همیشه آنلاین هزارنویس کار مدیریت سرور را برای شما انجام دهد. گروه هزارنویس با دارا بودن 3 شیفت کاری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگوی به در خواست ها و مشکلات سرور شماست.


با استفاده از سرویس های مدیریت سرور، هزیته های نگهداری و بهینه سازی امنیت سرور اختصاصی خود را کاهش دهید. این سرویس ها شامل فضای بکاپ ، مانیتورینگ خودکار و مدیریت نرم افزار ها مطابق با جدول پلان های مدیریت سرور می باشد.

  • مدیریت نرم افزار ها :

تمامی کاربران دارای سرویس مدیریت سرور می نوانند از پشتیباتی فنی هزارنویس در زمینه نرم افزار و سیستم عامل های ذکر شده در بخش نرم افزار های پشتیبانی شده به میزان مشخص شده در جدول پلان های مدیریت سرور و با توجه به شرایط و قوانین مندرج در این بخش بهرمند شوند. همچنین همه کاربران دارای سرور اختصاصی می توانند از 15 دقیقه در ماه پشتیبانی رایگان بهرمند شوند.چنانچه شما به زمان بیشتری برای پشتیبانی فنی نیاز دارید یکی از پلان های بالاتر مدیریت سرور را انتخاب نمایید.

  • فضای بکاپ :

ارزش بکاپ هنگام بروز مشکل سخت افزاری مانند سوختن و یا fail شدن هارددیسک سرور برای بازیابی اطلاعات از دست رفته مشخص می شود. هزارنویس مطابق با جدول سرویس های مدیریت سرور و یا جدول سرویسهای بکاپ فضایی را در خارج از سرور شما به عنوان فضای بکاپ ارائه می دهد . شما می توانید با استفاده از FTP بکاپ اطلاعات مهم خود را به این فضا منتقل نمایید.

هزارنویس یک سرویس جامع مونیتورینگ جهت کنترل سرور و یا سرویس های روی یک سرور ارائه نموده است تا شما به محض قطع شدن سرور و یا سرویس از این آن از طریق ایمیل مطلع گردید.

MS1 MS2 MS3 MS4 MS5
امکانات سرویس مدیریت سرور      
زمان (ماهانه) دقیقه 15 60 120 240 480
فضای بکاپ (GB) - 30 60 90 120
آنتی ویروس / فایروال / آنتی شل خیر بلی بلی بلی بلی
مانیتورینگ خیر خیر بلی بلی بلی
هزینه ها (ریال)      
هزینه راه اندازی رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
هزینه ماهانه 250,000 1,000,000 3,500,000 6,500,000 9,700,000
سفارش سفارش مدیریت سرور اختصاصی / مجازی سفارش مدیریت سرور اختصاصی / مجازی سفارش مدیریت سرور اختصاصی / مجازی سفارش مدیریت سرور اختصاصی / مجازی سفارش مدیریت سرور اختصاصی / مجازی

سایر مزایا :
کنترل امنیت ، آنتی ویروس بروز شده، فایروال های نرم افزاری و سخت افزاری و مانیتورینگ منابع از دیگر مزایای استفاده از سرویس های مدیریت سرور هزارنویس می باشند.

قوانین اختصاصی :

  • این محصول شامل مالیات بر ارزش افزوده (VAT) به خریدار نمی گردد و در فاکتور صفر ریال در نظر گرفته شود.
  • در صورت نارضایتی مشتری از ثبت سفارش، عودت وجه به دلیل اعمال عملکردها و فعالیت های انجام شده در سرور اختصاصی / مجازی، امکان پذیر نمی باشد.
  • تعرفه های مدیریت سرور اختصاصی / مجازی (ریال) می باشد که در پرتال کاربران هزارنویس نرخ روز آن (ریالی) درج شده است.
  • قیمت های اصلی به ریال می باشد، مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده ثابت می باشد.
  • قيمت هاي ارائه شده به روز مي باشد قيمتي که در زمان قطعي شدن سفارش مشتري در سايت منظور گرديده است معتبر مي باشد.
  • چنانچه قبل از سفارش، سوالاتی از نحوه عملکرد و یا پرداخت و ... داشته باشید می توانید از طریق پرتال کاربران هزارنویس اقدام به ارسال تیکت نمایید.
  • قبل از ثبت سفارش، حتما "شرایط استفاده" ، "حریم خصوصی" و " شرایط استفاده مدیریت سرور " شرکت فناوران پویان هزارنویس را مطالعه فرمایید.