بلک‌فرایدی، بزرگترین حراج استثنایی دنیا با هزارنویس

بلک‌فرایدی، بزرگترین حراج استثنایی دنیا با هزارنویسحراج استثنایی بلک‌فرایدی - Black Friday – شش آذر برابر با ۲۷ نوامبر هم‌زمان با سایر کشورهای جهان برای نخستین بار در حوزه هاستینگ توسط هزارنویس در ایران برگزار می‌شود.

بلک‌فرایدی، مهمترین اتفاق در حوزه خرده‌فروشی جهان است که در بسیاری از کشورهای جهان از جمله فرانسه، آلمان، انگلستان، هند، چین، مکزیک و … برگزار می‌شود و هزارنویس به‌عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه اینترنتی هاستینگ قصد دارد این حراج استثنایی با تخفیف‌های ویژه را در ایران اجرا کند. این حراج به مدت دو روز از نخستین ساعات روز۶ آذر آغاز می‌شود و تعدادی از محصولات محبوب با تخفیفی استثنایی به فروش می‌رسند.

بلک فرایدی در سراسر دنیا روز جمعه برگزار می‌شود، در یک روز غیر تعطیل، ولی بیشتر ادارات و شرکت‌ها به کارمندان خود اجازه می‌دهند در این روز مرخصی بگیرند و خرید کنند. حتی بسیاری از مردم برای خرید از فروشگاه‌هایی که در حراج بلک فرایدی حضور دارند به کشورهای دیگر سفر می‌کنند بلک فرایدی برای مردم علاوه بر خرید مایحتاج ضروری به معنای یک معامله پرسود همراه با رقابتی تنگاتنگ است. ۶ آذر مصرف‌کنندگان ایران برای اولین بار خرید در چنین فضایی را تجربه خواهند کرد.

نوع محصول % تخفیف کد تخفیف
میزبانی وب لینوکس ایران Directadmin - SSD ( معمولی ) 33% Black-Friday-2015
میزبانی وب لینوکس ایران Directadmin - SSD ( پربازدید )
میزبانی وب لینوکس آلمان Directadmin - SSD ( معمولی )
میزبانی وب لینوکس آلمان Directadmin - SSD ( پربازدید )
میزبانی وب لینوکس آلمان cPanel - SSD ( معمولی )
میزبانی وب لینوکس آلمان cPanel - SSD ( پربازدید )
نمایندگی میزبانی وب لینوکس ایران Directadmin - SSD
نمایندگی میزبانی وب لینوکس آلمان Directadmin - SSD
نمایندگی میزبانی وب لینوکس آلمان cPanel - SSD
میزبانی فایل محدود آلمان
میزبانی فایل نامحدود آلمان
سرور مجازی ایران Parsonline
سرور مجازی آلمان Hetzner