هزارنویس حامی استارت‌آپ گرایند اصفهان هفتم

استارت‌آپ گرایند استارت‌آپ گرایند یک رویداد آموزشی – تجربی است که در سراسر دنیا در سه روز متوالی آخر هفته برگزار می‌شود. در این رویداد برنامه‌نویسان، مدیران تجاری و کلیه‌ی علاقه‌مندان گرد هم می‌آیند و طی ۵۴ ساعت ایده‌های‌شان را در قالب گروه مطرح و اجرا می‌کنند.

شرکت فناوران پویان هزارنویس، «یکی از برجسته ترین شرکت های خدمات حرفه ای وب»، همواره اهمیت بسیار زیادی برای جوانان، ایده‌پردازان، نخبگان و متخصصان به عنوان آینده‌سازان کشور قایل است. چراکه هزارنویس اعتقاد دارد ایده‌های ناب و بکر این جوانان برای پیشرفت کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این رو شرکت فناوران پویان هزارنویس در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، از رویداد استارت‌آپ گرایند اصفهان حمایت کرده است.

استارتاپ گرایند یک رویداد و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ هاست که در بیش از 120 شهر دنیا از جمله تهران اجرا می شود. در این رویداد از کارآفرینان موفق در حوزه وب و تکنولوژی دعوت می شود بعنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین سهیم شوند.
استارتاپ گرایند فضایی برای تعامل کارآفرینان و فرصتی برای آشنایی و گفتگو با علاقمندان و فعالان کسب و کار اینترنتی است. با شرکت در این رویداد :

  •     با موسسین استارتاپ های مطرح کشورتان آشنا شوید
  •     قصه پیدایش و رشد کسب و کارهای اینترنتی را بشنوید
  •     دوست و همکار پیدا کنید و شبکه کاریتان را گسترش دهید

مهمان ویژه همایش : چارگون (Chargoon.com)

ساعت برگزاری : از ساعت 17 الی 20

مکان برگزاری همایش : میدان فیض ، سالن همایش اتاق بازرگانی اصفهان

کد تخفیف : hezarnevis

سفارش : استارت آپ گرایند اصفهان

شرکت فناوران پویان هزارنویس، «یکی از برجسته ترین شرکت های خدمات حرفه ای وب» به عنوان یکی از حامی اصلی این رویداد آرزو دارد پس از این گردهم‌آیی تیم‌های تشکیل شده، ارتباط خود را با یک‌دیگر حفظ کرده و با تجربیاتی که به دست می‌آورند استارت‌آپ خود را تبدیل به یک شرکت سودآور کنند.